Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 3 - Bu Gün : 26 Ziyaretçi

Bu Hafta : 241 - Bu Ay : 1115 Ziyaretçi

Toplam : 95483 Ziyaretçi

   

KEÇİÖREN NAKLİYAT HAKKINDA BİLGİ

Keçiören’in adı Ankara’nın ünlü keçilerinin otlaklarının bulunduğu yer olarak tanımlanmakta. Keçiören gecekondularının, ilk görünmeye başladığı 1955’li yıllardan önce temiz havası ve ünlü bağlarıyla adeta bir dinlenme yeriydi. Orta halli ve zengin olan Ankaralılar havası temiz olduğu için Keçiören’e gelirlerdi. Evler bahçe içinde her çeşit meyve ağaçları ve kümesler bulunmaktaydı. Her kes meyve ve sebzelerini yetiştirir, suyunu kuyulardan temin ederdi. Şimdilerde ise Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Keçiören, Türkiye’nin nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Çubuk çayının ikiye ayırdığı Keçiören’in 47 mahallesi ve 2 semti bulunmaktadır. Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da öncü firmalardan biri haline gelmiş olan Keçiören Nakliyat, müşterilerine sunmuş olduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli çalışma yürüttüğünü ispatlamıştır.

Nakliyat mesleğini kendine meslek edinmiş bir firma olan Keçiören Nakliyat, her eşya kendi sahibi için önemlidir anlayışını esas almaktadır. Evden eve nakliyat konusunda en önemli hususlardan birisi olan paketleme, alanında eğitim almış kaliteli elemanlar tarafından kolay ve güvenilir bir şekilde yapılmakta. Ev eşyasında, mobilya, beyaz eşya ve diğer malzemelerin kendilerine özel ambalaj malzemesi vardır. Paketleme yapılacak olan malzemenin hacmine ve cinsine göre belirli boyutlarda karton variller kullanılmaktadır. Cam ve kristal olan eşyalar için ise yüksek karton variller, yataklar için özel yapılmış yatak kolileri, giysiler için yatay ve askılı yüksek boyutta koliler, beyaz eşya ve koliler için ise balonlu patlak naylon kullanılmakta.

Nakliye işlemi başlamadan önce beyaz eşyaların söküm işlemi gerçekleşir. Herhangi bir darbesi varsa, usta taşımadan darbeleri ev sahibine gösterir. Diğer bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırınlı ocağında malzemeleri sökülerek gerekli ambalajları yapılır. Keçiören Nakliyat elemanları bu eşyaların gerekli bağlantılarını yeni evinizde yaparak aktif hale getirir. Sonrasında ise yatak odası ve çocuk odası takımlarınız ustalarımız tarafından sökülerek ambalajı yapılır ve yeni evinizde hangi odaya isterseniz sorunsuz bir şekilde kurulur. Çok taşınan ve sökülen mobilyalar doğal olarak firmamız tarafından kaynaklanmayan nedenlerden düzen tutmayabilir. Bu da tamamen mobilyadan kaynaklı bir sorundur. Keçiören nakliye olarak evinize gelerek eşyanın boyutuna, kalitesine, kullanılacak taşıma malzemesine göre size en uygun fiyatı vererek sözleşmeli şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Keçiören ilçesinde merkez şubemiz 15 yıldır aynı yerinde hizmet vermektedir. Siz değerli misafirlerimizi bir kahve içmeye bekleriz.

Başlıca verdiğimiz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup