Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 1 - Bu Gün : 22 Ziyaretçi

Bu Hafta : 237 - Bu Ay : 1111 Ziyaretçi

Toplam : 95479 Ziyaretçi

   

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul nakliyat, taşıma işlemindeki araç, personel ve malzeme bakımından tercih edilen şehrimizin öncü firmalarından birisidir. Firmamız, İstanbul'un çağdaş standartlarda evden eve nakliyat hizmeti veren firmalarından birisidir. Firmamız kendi bünyesinde barındırdığı gerek araç filosu, gerekse uzman kadrosunu güncel her şarta hazırlayarak, eğitim vererek, performansını geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi amaçlar.


Araçlarımız kapalı ve çelik kasa olup ev eşyası taşımak için özel olarak tasarlanmıştır. Yegane gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek ve sektörde hak ettiğimiz yere ulaşmaktır.
Şirketimiz, sigortalı taşımacılıkta hasar gören eşyalarınızın onarımı için onarımı yapılmazsa yenisi için sigorta firmamıza başvuruyoruz. Eğer anlaşmalı olduğumuz sigorta firmamız yenisini temin edemezse ücreti ödüyor ve sizi herhangi bir sıkıntıya sokmuyoruz. Firmamız da kendine haklı yer edindiği ve İstanbul evden eve nakliyat firmalarının olduğu modern hizmet anlayışında, geleneksel davranışlar ve anlayışlar hızla bilinçli tüketiciler tarafından tercih kapsamı dışına çıkarılmaktadır.


Kapalı çelik kasa kamyonlar ile  nakil, eşyaların ambalajlanması, taşınması, ikinci adrese yerleştirilmesi, mobilyaların de-monte ve monte işlemleri sözleşmede bizim üstümüze düşen görevleri sırasıyla içermektedir. Bunların hepsi birer birer kontrol edilir ve işlem sonunda karşılıklı imzalanmasıyla taşımacılık hizmeti tamamlanır veya tekrardan gözden geçirilir.
Ofisinizi, büronuzu veya banka şubesini taşıyacak profesyonel, dürüst ve güvenli bir firma arıyorsanız, bizimle iletişime geçmelisiniz.


Günün 24 saati ofis telefonlarımız yoluyla veya sitemizde bulunan cep telefonu numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda günün her saati e-posta kutularımıza düşen mesajlarınıza anında cevap verecek elemanlarımız da bulunmaktadır.

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup