Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 1 - Bu Gün : 21 Ziyaretçi

Bu Hafta : 236 - Bu Ay : 1110 Ziyaretçi

Toplam : 95478 Ziyaretçi

   

NAKLİYAT HİZMETLERİ İÇİNDE NELER VARDIR?

Hititlere kadar giden oldukça eski bir tarihe sahip olan Dikmen, Ankara’nın Beypazarı ilçesi içerisinde bulunan bir mahalledir. Şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunmasından dolayı kendisine has bir yapıya da sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Her geçen gün gelişmekte olan bölgelerden bir tanesi olmasının dışında temel kaynak tarımdır. Nüfusa bağlı olarak da Dikmen nakliyat açısından hizmet sağladığımız yerlerden bir tanesidir. Son derece profesyonel bir anlayışa sahip olan kurumsal firmamızın en çok tercih edildiği yerlerden bir tanesi konumundadır. Başta evden eve nakliyat olmak üzere farklı ürünlerin taşınmasında firmamız tercih edilmektedir.

Nakliyat hizmetlerinde son derece kaliteli bir hizmet sunan firmamız öncelikle eşyanın çokluğu önem arz etmektedir. Büyük ya da küçük araç seçiminden temel etkenlerden bir tanesi olan eşya dışında bölgenin özellikleri de etkili olmaktadır. Çünkü dar ve yokuşlu olan yollarda büyük aracın durması son derece riskli olabilmektedir. Bundan dolayı küçük araç ile taşıma işlemi yapılmaktadır. Eşyaların bir kısmının araca yerleştirilmesinden sonra uygun bir alanda büyük araca transfer işlemi sağlanmaktadır. Bu işlemin birkaç kere tekrarlanmasıyla da büyük araca bütün eşyalar yerleştirilmektedir. Dikmen nakliyat hizmetlerinde önemli olan bir diğer husus ise eşyaların paketlenmesidir. Son derece tecrübeli çalışanlarımız tarafından kullanılan ambalaj malzemelerinin hem çok olması hem de kaliteli olması paketleme işleminin de daha sağlam olmasını beraberinde getirmektedir. Buna ilave olarak da firmamız tarafından yapılan paketleme işlemlerinde battaniye, çarşaf, poşet gibi ürünlerin kullanımın olmadığı da bilinmelidir. Bunun dışında taşınması sırasında yaşanacak aksaklıkların olmaması içinde başta köşeleri olmak üzere bazı yerlerin streç film ile sarılması da mümkündür.

Hem taşınma hem de yerleştirme işlemlerine özel olarak sunulan farklı sigorta çeşitleri de firmamız tarafından önerilmektedir. Böylelikle olası hatalardan dolayı kaynaklanan hasarların geri ödemesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Son derece titiz bir çalışma ile herhangi bir aksiliğin yaşanmadan sona eren Dikmen nakliyat işleminde farklı işlemlerde olabilmektedir. Eşyaların sökülmesi ya da takılması dışında elektrik işlemleri ya da tadilat gibi durumlarda uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir.

Dikmen nakliyat için kurulmuş olan şirketimiz; Ankara merkezli olup tüm Türkiye’de yürütmüş olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetlerimiz müşteri memnuniyetine dayalıdır. Müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda ve daha iyi hizmet verme amacıyla teknolojik imkanlardan fazlasıyla yararlanılmaktadır. Bunun için Ankara il ve ilçelerinde asansörlü taşımacılık özenli nakliyat hizmetini yapan firmayız.

Şirketler arasında tercih yapılacak olursa alınan nakliyat şikayetleri doğrultusunda bu bölgede en az hizmetlerde sorun ve problem yaşandığı bilinmektedir. Dikmen nakliyat firmaları telefon bulundukları alanlara göre kodları değişmektedir.

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup