Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 1 - Bu Gün : 28 Ziyaretçi

Bu Hafta : 243 - Bu Ay : 1117 Ziyaretçi

Toplam : 95485 Ziyaretçi

   

NAKLİYE İŞLEMLERİ

Ankara’nın en büyük ve kalabalık ilçesi olan Çankaya’ya bağlı olan Çayyolu bir mahalledir. Yaklaşık olarak 400 yıl boyunca köy olmasından dolayı önemli bir kültüre sahip olduğu da söylenmektedir. Şehir merkezine 16 km uzaklıkta olan Çayyolu, 6 binin üzerinde bir nüfusa sahiptir. Küçük bir yerleşim yeri olmasına rağmen şehir merkezine oldukça yakın olmasından dolayı birçok açıdan cazibeye sahiptir. Çayyolu nakliyat hizmetleri içinde şehir merkezine son derece bağlıdır. Firmamız tarafından sunulan her türlü nakliyat hizmetlerinden yararlanılması da mümkün olmaktadır.  geniş araç filomuz ile Çayyolu mahallesine de hizmet ulaştırmaktayız. Bu açıdan başta evden eve nakliyat olmak üzere farklı nakliye ve taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Daha çok tarıma dayalı bir ekonomiye sahip olmasından dolayı Çayyolu mahallesine bu açıdan da hizmet vermekteyiz.

Alanında yetkin ve tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz her gün ve saate uygun olarak nakliye işlemlerinde bulunmaktadır. Çok erken tarihlerde firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda istenilen tarihlerde nakliye hizmeti alabilmek çok daha yüksek ihtimaldedir. Ancak kurumsal firmamızdan alınmış çeşitli nakliye işlemlerinden de yüksek oranlarda memnun kalınmış olunması da kaliteyi gösteren bir durumdur. Çayyolu nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşayan ekip çalışanlarımız aynı zamanda birçok farklı hizmeti de birlikte gerçekleştirmektedir. Eşya taşınması dışında elektrik işlemleri, beyaz eşya sökülme işlemleri veya mobilya Demonte-monte işlemleri yapılabilmektedir.

Yüksek katlı binalardan yapılacak taşımalarda ise asansörlü taşıma seçeneği de yine firmamız tarafından sunulan bir başka olanak olmaktadır. özellikle asansöre sahip olmayan binalardan yapılacak taşımaların çok zorlu olduğu bilinmektedir. Merdivenlerden indirilmesi sırasında dikkatli olunmaması halinde eşyaların hasar alma ihtimali de oldukça yüksektir. Bu nedenle Çayyolu nakliyat özelinde asansörlü sistemin kullanılması tavsiye de edilmektedir. daha kısa sürede nakliye işleminin bitmesi dışında kusursuz bir taşıma da gerçekleştirilmiş olmaktadır. geniş balkonlara konulan düzenek sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan eşyaların indirilmesi ve çıkartılması mümkün olmaktadır. Bunun dışında eşyaların paketlenmesinde de bol ambalaj kullanılması da bir başka gerekli husus olmaktadır. AB kalitesinde olan ambalajların çok daha işlevsel olduğu da işlem sonrasında görülmektedir.  

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup