Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 1 - Bu Gün : 21 Ziyaretçi

Bu Hafta : 236 - Bu Ay : 1110 Ziyaretçi

Toplam : 95478 Ziyaretçi

   

KALİTELİ NAKLİYAT HİZMETİ İÇİN

Sadece Ankara’nın değil, aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olan Çankaya, gelişmişlik düzeyi olarak da bir hayli yüksektir. Etimesgut ve Balgat ilçelerinin arasında kalan ilçenin plaza tarzında yapıları da oldukça çok sayıdadır. Bundan dolayı Çankaya nakliyat işlemlerinde farklı taşımacılık tarzları istenen ilçelerin başında gelmektedir. Ofis taşıma işlemlerinin plazalarda olmasının yanı sıra, evden eve taşımacılık işlemlerinin yüksek katlı binalardan yapılması asansörlü sistemi öne çıkarmaktadır. Çankaya’nın yüksek binaları için ideal olan asansörlü nakliyat, çok daha güvenli olmasının dışında kolay ve hızlıdır. Firmamızın sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile her türlü eşyanız asansörlü sistem aracılığı ile taşınmaktadır.

Firmamızın çok hassas olduğu konulardan bir başka olan paketleme hizmeti de yine uzman ekiplerimizce sağlanmaktadır. Öncelikle büyük mobilya ürünlerinin taşınmasında herhangi bir zarar verilmemesi için köşe kısımları başta olmak üzere belli alanları kaplanmaktadır. Bilhassa çıkıntılı olan bölgelerinin ambalajlanması taşıma ya da yerleştirme sırasında hasar almasını da engellemektedir. Bunun dışındaki küçük eşyalar ise kolilere yerleştirilmektedir. Kırılma riski olan eşyalar ise ambalaj öncesinde yumuşak ürünler ile kaplanmaktadır. Çankaya nakliyat işlemlerinin sabah saatlerinde olması önerilmektedir. Trafik açısından sıkışıklığın olmaması için hizmet saatleri ayarlanabilmektedir. Ancak bu konuda oldukça esnek olan firmamız ile erken irtibat kurulması halinde istenilen gün ve saatte alınabilmektedir. Alanında son derece tecrübeli olan çalışanlarımız sadece nakliye hizmetleri de sunmamaktadır. Bunun yanı sıra mobilyaların Demonte- monte işlemleri de yapılabilir. Ayrıca beyaz eşya ürünleri başta olmak üzere elektrik tesisatına dair işlemlerde mümkündür.

Herhangi bir sıkıntı yaşamak istenmemesi halinde tercih edebileceğiniz firmamızın kurumsal anlamda sunduğu hizmetlerde oldukça geniş kapsamlı olmaktadır. Geniş araç filomuz ile hizmet vermenin yanı sıra, eşyaların farklı gerekçeler ile sigortalanması da mümkündür. Bunun dışında Ankara’nın önemli ilçelerinden olan Çankaya nakliyat firmalarının hızı özelinde de birçok soruna sahip ilçelerdendir. Bu anlamda her türlü kolaylık da firmamız ile sunulmaktadır. Gerek taşıma sırasında gerekse araca yerleştirme anında olabilecek hasarların tazmini de yapılmaktadır. İstenmesi halinde ekspertiz hizmeti de işlem öncesinde sunulan bir başka hizmetimizdir.

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup