Keçiören Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Asansörlü Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Kıbrıs Nakliyat
Kıbrıs Evden Eve Nakliyat
Çankaya Nakliyat
Beypazarı Nakliyat
Batıkent Nakliyat
Bilkent Nakliyat
Balgat Nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Dikmen Nakliyat
Eryaman Nakliyat
Elmadağ Nakliyat
Emek Nakliyat
Esat Nakliyat
Etlik Nakliyat
Gölbaşı Nakliyat
Kırıkkale Nakliyat
Mamak Nakliyat
Pursaklar Nakliyat
Sanatoryum Nakliyat
Sincan Nakliyat
Yenimahalle Nakliyat

Online : 1 - Bu Gün : 10 Ziyaretçi

Bu Hafta : 69 - Bu Ay : 831 Ziyaretçi

Toplam : 97522 Ziyaretçi

   

EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev taşımak oldukça zahmetli bir iştir. Hele de işten anlayan bir yardımcınız yoksa günleriniz ve belki de birkaç haftanız bu işle meşgul olarak geçebilir. Bu sırada ne mesleğinizle, ne ailenizle ne de diğer konularla ilgilenme fırsatı bulamayabilirsiniz. Üstelik masrafı ve yorgunluğu da üzerine eklendiği zaman nakliye konuları gerçekten büyük bir problem olarak karşınıza çıkabilir. İşte bu problemi problem olmaktan çıkarmak artık sizin elinizde. Evden eve nakliyat konusunda tecrübeli firmamız sizi bütün bu dertlerden ve uğraşlardan kurtarmak için hazır. Şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye hizmetleri veren şirketimiz sektörün gerekliliklerini takip ederek her türlü ekipman ve kabiliyetli personelleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Bir evin taşınabilmesi için öncelikle keşif yapılması şarttır. Şirketimiz personelleri taşınacak evin eşyalarını ve mobilyalarını listelemek amacı ile öncelikle keşfe gelirler. Ayrıca kapı ve koridor ile apartman merdiven genişliklerinin yeterli olup olmadığını da ölçümle belirlerler. Ardından evden eve nakliyat günü belirlendiğinde uygun paketleme malzemeleri ile geri dönerler. Her mobilyanız, her beyaz eşyanız itina ile paketlenir. Kırılabilme ihtimali olan değerli eşyalarınız ekstra köpüklenir ve paketlenir. Bu sayede istenmeyen çizilme ya da kırılmalar yaşanmaz. Gardırop, kanepe gibi montaj gerektiren mobilyalarınız için deneyimli ekibimiz her zaman hazırdır. Gerekli araç ve gereçler ile mobilyalarınız zarar görmeden montajı yapılır. Ayrıca beyaz eşyalarınız sarsılmayacak şekilde nakledilir ve kurulumu yapılır. Bu sayede başka usta çağırmak zorunda kalmazsınız.

Kısa zamanda başarılı bir nakliye operasyonu için size bir telefon kadar yakınız. Her türlü evden eve nakliyat işinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmeti gerektiren yerlerde, asansörlü araçlarımız hazır bulunmaktadır. Böylece zamandan tasarruf ederek hızlı ve güvenli bir taşınma operasyonu geçirebilirsiniz. Şayet kırılması, bozulması ya da kaybolması durumunda size büyük bir problem yaratacak olan eşyalarınız varsa onları da taşınma öncesi uygun fiyatlara sigortalayabiliriz. Güvenli bir taşınma sürecinde, siz yeni evinizin ve hayatınızın hayalini kurarken biz gerçekleştiririz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun; eşyalarınızı en kısa süre içerisinde paketleyerek yeni adresinize ulaştırır ve yerleştiririz. Size de küçük dokunuşlarla yeni hayatınıza adapte olmak kalır.

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

 

Ana Sayfa - HakkımızdaAraçlarımız -  İletişim - İletişim Formu - Site Map

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2013 - Web Host
ArcGrup